wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Rubi

Rubi

Rubi Germans Boada, S.A., RUBI, ma swoje początki w 1951, kiedy to bracia Boada skonstruowali pierwszą przecinarkę ręczną do mozaiki hydraulicznej.
To nowe narzędzie ochrzczone nazwą RUBI stało się pierwszym filarem rozwoju firmy, która obecnie projektuje, wytwarza i dystrybuuje maszyny i narzędzia budowlane, a w szczególności sprzęt niezbędny do układania płytek ceramicznych oraz innych materiałów budowlanych.

Potencjał produkcyjny
Wraz ze wzrostem potencjału przemysłowego Germans Boada, S.A. RUBI, w ostatnich latach została też zmodernizowana i rozbudowana główna siedziba firmy mieszcząca się w miejscowości Rubi nieopodal Barcelony.
Niedawno zostało też oddane do użytku nowe centrum produkcyjno-logistyczne Germans Boada S.A. o powierzchni 20.000 m2 wyposażone w najnowsze systemy obsługi magazynu i ekspedycji zamówień.     

Grupa Germans Boada, Filie Zagraniczne
W celu zapewnienia obsługi spersonalizowanej i dostosowanej do potrzeb poszczególnych rynków, Germans Boada, S.A. RUBI dysponuje siecią dystrybucji bezpośredniej w Hiszpanii, filiami i oddziałami handlowymi w Europie, USA i Azji, jak również szeroką siecią agentów i dystrybutorów, którzy umożliwiają obecność firmy w ponad 140 krajach świata.