wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Honda

Honda

Honda

Honda , firma z kraju kwitnących wiśni,nie ma chyba na świecie nikogo kto nie wiedziałby co to za firma. Już od 1947 roku produkty tego koncernu cieszą się ogromnym uznaniem użytkowników na całym świecie


Na ulicach na całym świecie można łatwo zobaczyć motocykle wszystkich rozmiarów z dumą ozdobione znakiem Honda Wing oraz samochody z emblematem Hondy "H" lub Acura "A". Na torach wyścigowych samochody wyścigowe Honda Formula One i motocykle wyścigowe MotoGP zdominowały wyścigi, podczas gdy takie konstrukcje, jak Honda Jets, roboty i urządzenia do mobilności osobistej urzekają publiczność swoim szeregiem innowacji technologicznych.
Honda A-Type, pierwszy całkowicie oryginalny produkt Hondy, trafił do sprzedaży w 1947 roku i wkrótce zdobył szeroką popularność dzięki swojej przystępnej cenie, a także możliwości korzystania z paliwa o niskiej jakości dostępnego w tym czasie.
Tak zaczęła się historia Honda Motor Company.
Honda Power Equipment to dział firmy poświęcony narzędziom, maszynom budowlanym, kosiarkom do trawy, traktorkom ogrodowym, motopompom i wielu innym.
Honda to synonim jakości i prestiżu, to niedoścignięte rozwiązania i kilkadziesiąt nowych patentów rocznie.
To też najczęściej podrabiany producent na świecie.
Tylko zakup od Autoryzowanego Dilera daje Ci gwarancję dołączenia do grona zadowolonych użytkowników produktów sygnowanych tym znakiem towarowym
-UWAŻAJ NA PODRÓBKI CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ KLIKNIJ W OBRAZEK PONIŻEJ: 


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Kategoria
Tylko nowości
Tylko promocje