wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Belle

Belle

Belle

Altrad Poland S.A. (do 2000 r. znany jako Spomasz Białystok S.A.) wchodzi w skład francuskiej grupy Altrad, założonej w 1985 roku.

Firma posiada szeroką gamę produktów w swojej ofercie. Główną działalnością firmy jest produkcja betoniarek oraz dystrybucja lekkich maszyn budowlanych
 takich jak zagęszczarki, ubijaki wibracyjne, stopki wibracyjne produkowanych w zakładach w Anglii.

Produkty Belle są znane przez profesjonalistów na całym świecie. Grupa reprezentowana jest przez dystrybutorów w ponad 90 krajach. Działania grupy w kierunku rozwoju, powiększania oferty produktowej oraz troski o środowisko naturalne zostały wyróżnione w 2008 przez Królową Angielską. Grupa Belle została laureatem prestiżowego Wyróżnienia Królowej dla Przedsiębiorstw. Wyróżnienia są przyznawane corocznie przez Królową na wniosek Premiera.

Zakrojona na szeroką skalę współpraca z partnerami z Francji oraz Anglii sprzyja wymianie doświadczeń i owocuje bardzo nowoczesnymi rozwiązaniami w branży. Tradycyjny dla Grupy nacisk na innowacyjność będzie widoczny w zaplanowanych na niedaleką przyszłość nowych liniach produktowych.

 

Produkty Altrad Poland S.A. są projektowane tak, aby służyły latami. Dowodem legendarnej wręcz trwałości maszyn Belle jest fakt, iż te produkty są jednymi z najczęściej wybieranymi przez wypożyczalnie maszyn budowlanych.

Dopełnieniem oferty betoniarek i maszyn budowlanych są taczki.

Polski oddział firmy posiada rozbudowany i wszechstronny park maszynowy dzięki czemu mogą się poszczycić stworzeniem największego garnka i największej patelni w Europie.