wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Bosch

Bosch

Bosch

W 1886 roku  Robert Bosch założył w Stuttgarcie „Warsztat mechaniki precyzyjnej i elektrotechniki”. Były to narodziny ogólnoświatowej na dzień dzisiejszy firmy. Od samego początku firmę Bosch charakteryzowały siła innowacyjności i zaangażowanie społeczne.
 


 

Grupa Bosch jest wiodącym w świecie dostawcą technologii i usług. Zatrudnia około 400 500 pracowników na całym świecie (wg danych na 31.12.2017).

Firma prowadzi działalność w czterech sektorach: Mobility Solutions, Industrial Technology, Consumer Goods, oraz Energy and Building Technology. Jako wiodące przedsiębiorstwo IoT, Bosch oferuje innowacyjne rozwiązania dla inteligentnych domów (Smart Homes), inteligentnych miast (Smart Cities) oraz zintegrowanej w sieci mobilności i zintegrowanego przemysłu. Co dzień to nowe wyzwania, którym firmie Bosch udaje się sprostać.

Innowacyjne produkty i usługi Bosch poprawiają jakość życia, jednocześnie budząc entuzjazm użytkowników. Bosch tworzy technologię, która jest „bliżej nas”.

Bosch Polska

Grupa Bosch od 25 lat konsekwentnie wdraża w naszym kraju strategię wzmacniania swojej pozycji na lokalnym rynku, a rozwijając się w sposób zrównoważony, przyczynia się do wzrostu polskiej gospodarki. Spółka Robert Bosch została zarejestrowana w Polsce w roku 1991, działalność handlową prowadzi od 1992 r. Początkowo zatrudniała kilka osób, generując obroty na poziomie 10 mln złotych. Obecnie zatrudnienie w Grupie Bosch w Polsce przekracza 5 tys. osób i osiąga obroty na poziomie 5,04 mld złotych (dane za rok 2016). Grupa jest reprezentowana w Polsce przez 4 spółki: Robert Bosch Sp. z o.o., Bosch Rexroth Sp. z o.o., BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o., sia Abrasives Sp. z o.o. Bosch prowadzi w Polsce działalność w 5 lokalizacjach: Warszawie, Wrocławiu, Łodzi, Rzeszowie i Goleniowie.

Miarą sukcesu Grupy Bosch w Polsce jest wiodąca pozycja we wszystkich obszarach działalności. Dziś Bosch należy do najlepiej rozpoznawalnych i godnych zaufania marek w Polsce. Nieustannie zwiększa też swoje zaangażowanie w naszym kraju poprzez inwestycje i poszukiwanie nowych obszarów ekspansji.

 

Consumer Goods

Obejmuje dział Power Tools, który jest jednym z wiodących na świecie dostawców elektronarzędzi i osprzętu do nich oraz narzędzi pomiarowych i ogrodowych. Głównymi celami innowacji są wydajne narzędzia bezprzewodowe i, coraz popularniejsze, narzędzia obsługujące sieć web

W swojej ofercie firma Bosch ma zróżnicowane modele młotowiertarek, szlifierek różnego typu, ukośnic, odkurzaczy, laserów poziomujących i wiele innych produktów potrzebnych w każdej firmie i każdym gospodarstwie domowym.