wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Green Lubricants

Green Lubricants

Green Lubricants

PPHU Tex-Star powstało w 1998 roku jako hurtowy przedstawiciel producentów olejowych – samochodowych i przemysłowych.


Na początku działalności firma zajmowała się wyłącznie dystrybucją produktów naftowych renomowanych marek zarówno krajowych jak i zagranicznych. W ciągu kilku lat profesjonalnej działalności firma rozwinęła się z lokalnego dostawcy środków smarnych w dilera operującego na terenie całego kraju.

W 2003 roku PPHU Tex-Star rozpoczęło produkcję środków smarnych przeznaczonych dla odbiorców zajmujących się pielęgnacją oraz utrzymaniem terenów zielonych, lasów, parków i ogrodów.

W swojej ofercie posiadają linię produktów rozpoznawalnej marki Green Lubricants, która z powodzeniem zaistniała na rynku i z roku na rok zwiększa grono stałych odbiorców.

Produkowane przez nich oleje wytwarzane są przez doświadczonych fachowców w oparciu o nowoczesną technologię. Surowce potrzebne do produkcji pochodzą od najlepszych światowych producentów dodatków uszlachetniających. Ich produkty cieszą się uznaniem zarówno klientów, jak i ośrodków badawczych, otrzymały tytuł „Leśny Znak Jakości” nadany przez Ośrodek Rozwojowo Wdrożeniowy Lasów Państwowych w Bedoniu dla biodegradowalnego oleju do pił łańcuchowych Green Oil ECO.

Posiadają własne laboratorium w pełni wyposażone w profesjonalny sprzęt laboratoryjny, pozwalający na stały nadzór i kontrolę jakości produkowanych przez nas olejów.

Ich firma czyni starania, aby wszystkie produkty sygnowane marką ,,,Green Lubricants”, wyprodukowane były z najwyższej jakości surowców i komponentów, wyróżniały się wysoką estetyką i solidnością opakowań, a przez to stały się synonimem nowoczesnego, innowacyjnego oraz „zielonego” produktu przeznaczonego dla profesjonalistów.