Dostępność:Na zamówienie
Czas wysyłki:Od 2h dla produktów w naszym magazynie, produkty na zamówienie - zależnie od dostępności u importera
Kod producenta:SX419190
Kod EAN:4011240419190
Stan produktu:Nowy
· 2 x filtr harmonijkowy z HEPA
· powierzchnia filtra: 4300 cm /1 szt.
· materiał: 1 warstwa - celuloza, 2 warstwa - włókno szklane, 3 warstwa - poliester
· zatrzymywanie pyłu: 99,995%
Właściwości takie, jak dla filtra FKP 4300, niemniej jednak ten filtr posiada dodatkową powłokę filtrującą, która oczyszcza/filtruje pozostałości/
odpady, których nie pochłonęła pierwsza powłoka filtra. Dzięki wyjątkowo wysokiemu poziomowi filtracji filtr ten zaliczany jest do klasy H (HEPA) H13.
Do odkurzaczy:
Starmix: ISP ARH 1435/1635/1035; IS ARH 1225/1250/105;
możliwość zastosowania we wszystkich odkurzaczach jak FKP 43000;
Hitachi RP 350YDH
Firma Starmix to jeden z trzech największych producentów odkurzaczy przemysłowych na świecie, a także wiodący producent odkurzaczy współpracujących z elektronarzędziami. W asortymencie Starmix można znaleźć odkurzacze specjalistyczne, przeznaczone do prac z takimi odpadami jak pyły szlifierskie czy azbest, odkurzacze hotelowe, domowe, a nawet strażackie. Produkty Starmix cechuje wysoka jakość i spełnienie norm klas zatrzymywania pyłów.
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.