wyszukiwanie zaawansowane
» Dostępność produktów

Zmiana języka

PolskiAngielski

Waluta

Kategorie

Kontakt

 • PAJM
 • E-mail:sklep@pajm.pl
 • TelefonRadom sklep / wysyłki:+48 (48)3314420 wew. 21
  Komórkowy: +48 885886655
  Właściciel - Sprzedaż hurtowa Paweł Kaźmierczak: +48 601053352
  Radom serwis, wypożyczalnia: +48 (48)3314420 wew. 22
  Komórkowy: +48 669777799
  E-mail: serwis@pajm.pl
  Oddział Wierzbica
  sklep, serwis, wypożyczalnia:
  +48 (48)6181927
  Komórkowy: +48 603080836
 • FaxRadom +48 (48)3314420 wew. 21
 • Godziny działania sklepuRadom: Pon-piąt 8-17
  Sobota 9-14 Oddział Wierzbica: Pon-piąt 7-18
  Sobota 8-14

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 

Systemy płatności

 • PayPal
 • Przelewy24
 • Sandander Consumer
 • Autoryzowany dealer
 • Darmowa dostawa
01
0

Aktualności

Super promocje

Dostępność produktów

Jako jeden z nielicznych sklepów internetowych obok zdjęcia produktu na jego karcie podajemy ilość w jakiej dany produkt mamy w naszym magazynie wysyłkowym. Mimo tego że system magazynowy jest połączony z naszym systemem sklepu, jeśli bardzo zależy Ci na szybkości dostawy, przed zamówieniem skontaktuj się z nami sprawdzimy dostępność fizycznie, wtedy będziesz miał 100% pewność, a nam zależy na Twojej satysfakcji.

Objaśnienie prezentowanego stan magazynowego:

Stan magazynowy: 1 szt. lub więcej oznacza że produkt ten mamy w ilości 1szt lub więcej w naszym magazynie
Stan magazynowy: 0 lub -1 szt. lub więcej oznacza że produktu tego nie mamy w naszym magazynie, w przypadku gdy dodatkowo jest podany minus oznacza że ktoś już taki produkt zamówił, przy poprzednim stanie magazynowym 0szt.


W dużej ilości w naszym magazynie - wyświetlane dla produktów które mamy w naszym magazynie w ilości przekraczającej 5szt, oznacza to, że w 99% przypadków takie zamówienie zostanie zrealizowane w deklarowanym czasie 24 godzin roboczych, o ile produkty nie zostały w międzyczasie zamówione lub zakupione w sprzedaży bezpośredniej.Najczęściej produkty z takim statusem mamy w dostępne w drugim magazynie, więc jeśli nawet wystąpi taka sytuacja, to produkt zostanie wysłany z opóźnieniem 24 godzinnym Aktualizacja stanów magazynów z racji dużej bazy danych, jest przeprowadzana poprzez system sklepu połączony z systemem fakturowym 3 razy w ciągu doby, wobec tego może wystąpić sytuacja że mimo tego że produkt będzie widoczny jako dostępny, fizycznie nie będzie już dostępny w naszym magazynie.

W średniej ilości w naszym magazynie - wyświetlane dla produktów które mamy w naszym magazynie w ilości przekraczającej 3szt oznacza to, że o ile produkty nie zostały w międzyczasie zamówione lub zakupione w sprzedaży bezpośredniej, to produkt zostanie wysłany w przeciągu 24 godzin roboczych. Aktualizacja stanów magazynów z racji dużej bazy danych, jest przeprowadzana poprzez system sklepu połączony z systemem fakturowym 3 razy w ciągu doby, wobec tego może wystąpić sytuacja że mimo tego że produkt będzie widoczny jako dostępny, fizycznie nie będzie już dostępny w naszym magazynie.

W małej ilości w naszym magazynie - wyświetlane dla produktów które mamy w naszym magazynie w ilości przekraczającej 1szt oznacza to, że o ile magazyn podczas pakowania nie stwierdzi, że produkt jest uszkodzony, lub nie został on w międzyczasie zamówiony lub zakupiony w sprzedaży bezpośredniej, to produkt zostanie wysłany w przeciągu 24 godzin roboczych. Aktualizacja stanów magazynów z racji dużej bazy danych, jest przeprowadzana poprzez system sklepu połączony z systemem fakturowym 3 razy w ciągu doby, wobec tego może wystąpić sytuacja że mimo tego że produkt będzie widoczny jako dostępny, fizycznie nie będzie już dostępny w naszym magazynie.

Na zamówienie - wyświetlane dla produktów których nie mamy w naszym magazynie, oznacza to że produkt najczęściej ściągamy na zamówienie klienta. Czas realizacji takiego zamówienia, jest zależny od dostępności danego produktu w magazynie importera, lub producenta. Najkrótszy czas wysyłki takiego zamówienia, jaki możemy zaproponować to 2 dni robocze, i jest zależny od godziny jego otrzymania.
Czas maksymalny to z reguły do 14 dni, i dotyczy to produktów których nie ma aktualnie w polskim magazynie importera.
Jeśli chcesz znać przybliżony termin realizacji Twojego zamówienia przed jego złożeniem, prosimy o kontakt poprzez e-mail sklep@pajm.pl, lub telefonicznie +48 (48)3314420 Ustalimy dostępność, i podamy przybliżony czas realizacji.Równocześnie informujemy, że w przypadku takiego statusu zamówienia, nie mamy większego wpływu na szybkość jego realizacji, ale będziemy robić wszystko żeby zrealizować go w jak najkrótszym czasie. Niestety z przyczyn od nas niezależnych, może zdarzyć się sytuacja, kiedy nie będziemy w stanie zrealizować zamówienia np. z powodu wycofania przez producenta zamawianej pozycji z oferty, lub czas jego realizacji będzie bardzo długi,np. z powodu opóźnień produkcyjnych lub w dostawach importera. W taki przypadku będziemy zmuszeni anulować zamówienie, za co góry najmocniej przepraszamy. Dokładamy wszelkich starań by nasza oferta była aktualna, ale czasami informacje o zmianach w ofercie niektórych producentów docierają do nas z opóźnieniem.

Czekamy na dostawę, wysyłka po jej otrzymaniu - oznacza to, że produkt zamówiliśmy i czekamy na dostawę. Zamówienie możesz złożyć, jak tylko otrzymamy produkt, niezwłocznie go wyślemy.Jeśli chcesz znać przybliżony termin realizacji Twojego zamówienia, prosimy o kontakt poprzez e-mail sklep@pajm.pl, lub telefonicznie +48 (48)3314420 Podamy przybliżony czas realizacji.

Produkt archiwalny, wycofany z oferty - oznacza to, że produkt został wycofany z naszej oferty, lub oferty importera, producenta. Jeśli chcesz koniecznie zakupić ten konkretny produkt, wyślij nam zapytanie sklep@pajm.pl , postaramy się go dla Ciebie ściągnąć od którejś z zaprzyjaźnionych firm.

Możliwość zakupu tylko w naszych salonach sprzedaży. Brak możliwości wysyłki - niektóre z produktów które mamy w ofercie, nie jest przeznaczona to sprzedaży internetowej. Takie produkty możemy Ci sprzedać tylko w którymś z naszych salonów sprzedaży. Prosimy nie przysyłaj nam zapytań z prośbą o wysyłkę tego produktu, bo niestety ale tego nie zrobimy. Sprzedaż produktów z tą formą dostępności odbywa się TYLKO w sprzedaży bezpośredniej.
Czas realizacji (możliwość odbioru), takiego zamówienia, to od 2-5 dni roboczych, pod warunkiem że produkt ten mamy w naszych magazynach. W innym przypadku jego dostępność będzie zależna od importera i wynosi minimum 2 dni robocze.
Przejdź do strony głównej